Form studio - el. formuláře na PC

FORM studio Co umí FORM studio Dostupné formuláře Varianty licencí Objednávky

FORM studio - základní funkce a vlastnosti

Po instalaci programu a vložení licence začnete funkcí "nastavení nového klienta" - vyplníte všechny základní údaje, týkající se firmy nebo podnikatele. Tyto údaje budou potom automaticky doplňovány do všech nových zvolených formulářů, které budete vyplňovat. V horním menu tlačítko "Nový klient"

Nastavení nového klienta FORM studio

Pak už jen vyplněné údaje uložíte a první krok máte za sebou. Pak už následuje další krok a tím je výběr formuláře, který potřebujete vyplnit. V horním menu je to tlačítko "Nový formulář". Myší jen vyberete/označíte požadovaný formulář a dole tlačítko vytvořit formulář.

Výběr formuláře FORM studio

Následně se Vám otevře zvolený formulář, do kterého budou předvyplněny všechny potřebné údaje ze sekce klienta. Doplníte zbývající údaje a formulář uložíte. A pak už ho jen prohlédnete, vytisknete, odešlete emailem, přes datovou schránku nebo jako elektronické podání s platným elektronickým podpisem.

Po celou dobu vyplňování formuláře máte k dispozici ve spodní části nápovědu (vlevo) a asistenta (vpravo). Nápověda ukazuje legendu k aktuálnímu vyplňovaném políčku formuláře (kde je kurzor) a kontrolní asistent ukazuje nevyplněná pole či chybné údaje v nich. A to je všechno - jednodušší už to být nemůže !!

Sw je pravidelně a velmi často aktualizován, nové či aktualizované formuláře a moduly programu si můžete velmi jednoduše stáhnout z internetu - menu Agenda/Aktualizace.

FORM studio aktualizace

Pro vyzkoušení všech vlastností programu si můžete stáhnout instalační balíček (cca 330 MB) sw FORM studio zde FORM studio instalace